Ochrana osobných údajov a súbory cookies

www.restauraciahu.sk

Osobné údaje a cookies

Snažíme sa o ich maximálnu ochranu a zabezpečenie, preto všetky osobné dáta, ktoré získame počas vašej návštevy webu www.restauraciahu.sk spracovávame v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov č. 122/2013 Z.z.

Šifrovanie SSL a zabezpečenie vašich osobných údajov

K zaisteniu väčšieho bezpečia a zamedzeniu prístupu tretích osôb k vašim osobným údajom, používame kódovanie. Protokol SSL (Secure Socket Layer) prenáša získané osobné údaje v šifrovanej forme a zároveň overuje ich autenticitu, aby sme predchádzali neželanému zneužívaniu dát tretími osobami. Šifrovanie pomocou protokolu SSL ľahko identifikujete v stavovom riadku vášho prehliadača, kde sa objavuje vo forme ikony zavretého zámku a príslušná webová adresa začína skratkou https.

Kontaktný a rezervačný formulár

Kontaktovať našu spoločnosť  môžete pomocou kontaktného a rezervačného formulára uvedeného na našej webovej stránke v časti kontakt. Vaše osobné údaje ukladáme a využívame len za účelom opätovného nadviazania kontaktu alebo aby sme vám rezervovali to správne miesto. Do doby, než od vás neobdržíme písomné vyjadrenie nesúhlasu s nakladaním/spracovaním vašich údajov, ich budeme používať pri plnení vašich požiadaviek. Osobné údaje, ktoré získavame prostredníctvom kontaktného formulára sú: meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo.

Informácie ohľadom použitia a ochrany vašich osobných údajov vám poskytneme prostredníctvom  t.č. +421 919 03 03 02.